Kontaktujte nás +420 604 709 362 nebo info@sadrokartonyzdar.cz

ZAVĚŠENÉ FASÁDY

Fasádní konstrukce ILTEGRO pro větrané fasády jsou vyvinuty tak, aby zajistily bezpečnou montážrůzných obkladových materiálů na nosnou konstrukci budovy.

Jedná se zejména o montáž cementovláknitých a cementotřískových fasádních desek, kompaktních a kompozitních kazet, lehké keramiky a kamenných obkladů, HPL panelů, aquapanelů a dalších.

Základním principem ve vývoji nosného systému je zabezpečení vzduchové mezery 4 až 8 cm mezi fasádním materiálem a tepelnou izolací pro optimální ventilační efekt, dále pak volný pohyb každého prvku v souladu s vlastním koeficientem tepelné roztažnosti a přenesení dynamického zatížení. Hlavní prvky systémufasádní konstrukce pro odvětrané fasády jsou navrženy na základě předběžné simulace maximálního zatížení a průhybu. Optimální návrh tak zaručí dosažení vysoké stability konstrukce.

Fasádní konstrukce jsou vybaveny celou řadou profilů a speciálním příslušenstvím, které umožňují provedení specifických detailů v různých povrchových úpravách a napojení na jiné obkladové materiály.

UKÁZKY ZAVĚŠENÝCH FASÁD:

REFERENČNÍ FOTOGALERIE